Zespół Szkół w Żółkiewce
Godło
ZS
w Żółkiewce
Poniedziałek. To na pewno będzie to dobry tydzień!
23
:
34
:
24
Menu

Zobacz również
dziennik bip bip perspektywy OSE nie

Uczniowie z najwyższą średnią ocen i frekwencją w   w roku szkolnym 2022/2023

Klasa Uczniowie z najwyższą średnią ocen Uczniowie z najwyższą frekwencją
Technikum Mateusz Kneć 5,24 (kl. III TM)
Krystian Mantaj 4,59 (kl. III TM
Marcin Nawrocki 4,47(kl. III TM)
Paweł Domoń 4,28 (kl. II TM)
Radosław Pawłat 4,12 (kl. III TM)
Paweł Kłoczek 4,12 (kl. IV TM)
Bartosz Albiniak 4,11 (kl. II T)
Szymon Buczkowski – 4,09 (kl. IV Tg
Michał Podgórski – 4,09 (kl. IV Tg)
Bartosz Pawłat - 4,06 (kl. I T)
Karolina Wypych - 4,06 (kl. III T)
Michał Plesz - 4,00 (kl. IV TM)
Rebeka Drozd – 4,00 (kl. IV TM)
Adam Daniło 98,6% (kl. I TM)
Bartłomiej Nastaj 95,6% (kl. I TM)
Mateusz Kneć 94,7 % (kl. III TM)
Grzegorz Marek 94,3 % (kl. I TM)
Paweł Kłoczek 93,8 % (kl. IVTM)

Uczniowie z najwyższą średnią ocen i frekwencją w   w roku szkolnym 2021/2022

Klasa Uczniowie z najwyższą średnią ocen Uczniowie z najwyższą frekwencją
Technikum Aleksandra Wolniszewska 5,27 (kl. IV TE)
Mateusz Kneć 5,11 (kl. II TM),
Krystian Zawiślak 4,90( kl. IV TM),
Krystian Mantaj - 4,72 (kl. II TM)
Wiktoria Wełna 4,63 (kl. IV TE)
Marcin Nawrocki 4,56 (kl. II TM)
Kamila Kotyło 4,45 ( kl. IV TE)
Mateusz Nastaj 4,45 (kl. III TM)
Natalia Świetlicka 4,27 (kl. II TE),
Paweł Kłoczek 4,24 (kl. II TE),
Rebeka Drozd 4,13 (kl. II TE),
Paweł Domoń 4,06 (kl. I TM),
Mateusz Kneć – 100,00% (kl. II TM),
Krystian Zawiślak 99,3 % (kl. IV TM) ,
Kamila Kotyło 99% (kl. IVTE) ,
Wiktoria Wełna 97,6% (kl. IVTE),
Krystian Mantaj – 96,45 % (kl. II TM) ,
Marcin Nawrocki – 95,82 % (kl. II TM) ,
Aleksandra Wolniszewska 93,5% (kl. IVTE),
Natalia Świetlicka 92,8% (kl. IVTE),
Paweł Kłoczek – 91,2 % (kl. III TM)

Uczniowie z najwyższą średnią ocen i frekwencją w   w roku szkolnym 2019/2020

Klasa Uczniowie z najwyższą średnią ocen Uczniowie z najwyższą frekwencją
Technikum Krystian Zawiślak 4,8 (kl. II TM)
Aleksandra Wolniszewska 4,71 (kl. II TE),
Jakub Prażmowski 4,64( kl. IVTM),
Wioletta Wilczopolska - 4,27 (kl. IV TE)
Patrycja Kotyło 4,2 (kl. III TE)
Mateusz Nastaj 4,2 (kl. II TM)
Mikołaj Bis 4,18 ( kl. IV TM)
Marcin Grzeszczuk 4,1 (kl. III TM)
Anastazja Kania 4,0 (kl. II TE),
Jakub Prażmowski – 100% (kl. IV TM)
Krystian Zawiślak 100 % (kl. II TM),
Mateusz Nastaj 100 % (kl. II TM),
Rebeka Drozd – 99,6% (kl. I TM),
Łukasz Chudziak 99,32 % (kl. I TM),
Szydłowski Kacper 98,8 % (kl. I TM),
Paweł Kłoczek – 98,8%(kl. I TM),
Aleksandra Wolniszewska 98,69 % (kl. II TE),
Wiktoria Wełna 98,69 % (kl. II TE),
Kamila Kotyło 98,52 % (kl. II TE),
Wrona Damian 97,4 % (kl. III TM),
Patrycja Kotyło 97 % (kl. III TE),
Wioletta Wilczopolska – 95,88% (kl. IV TE)

Uczniowie z najwyższą średnią ocen i frekwencją w   w roku szkolnym 2018/2019

Klasa Uczniowie z najwyższą średnią ocen Uczniowie z najwyższą frekwencją
Technikum Jakub Prażmowski 5,14 (kl. IIITM),
Aleksandra Wolniszewska 5,11 (kl. I TE),
Krystian Zawiślak 4,84 (kl. I TM)
Anna Pawłasek 4,78 (kl. I TE),
Jolanta Wilczopolska - 4,7 (kl. IV TE),
Adrianna Jawor 4,7 (kl. IV TE),
Karina Malinoś 4,6 (kl. IV TE),
Wioletta Wilczopolska 4,54 (kl. III T),
Patrycja Kotyło 4,5 (kl. II TE),
Agata Zbiciak 4,4 (kl. II TE),
Jakub Jędruch 4,3 (kl. II TM),
Marcin Grzeszczuk 4,3 (kl. II TM)
Mateusz Skrzypczak 4,3 (kl. II TM)
Kamila Kotyło 4,28 (kl. I TE),
Anastazja Kania 4,21 (kl. I TE),
Wiktoria Wełna 4,17 (kl. I TE),
Mikołaj Bis 4,07 ( kl. III TM),
Jakub Mazurek 4,0 (kl. II TM),
Wojciech Bobel 4,00 (kl. I TM).
Mateusz Nastaj 100 % (kl. I TM),
Adrianna Jawor 100% (kl. IV TE) ,
Jakub Mazurek 100% (kl. II TM),
Krystian Zawiślak 99,41% (kl. I TM),
Jakub Jędruch 99 % (kl. II TM),
Kamila Kotyło 99% (kl. I TE),
Wrona Damian 98% (kl. II TM),
Aleksandra Wolniszewska 97,9% (kl. I TE),
Kamil Mazurek 97,5%% (kl. I TM),
Krystian Szczęch - 96% (kl. II TM)